Ürün Kategorileri

Hakkımızda

Gürses Ev Gereçleri, Mustafa Gürses’in önderliğinde 1979 yılında Bursa’da faaliyete geçmiştir. Gürses Ev Gereçleri, 1979'dan bu yana, züccaciye sektöründeki en iyi hizmet ve en geniş ürün yelpazesini müşterilerilerine sunmakatadır.

1980'li yılların başından itibaren çevre il ve ilçe pazarlarına da yönelerek sürekli büyüyen, ihtisaslaşması ve rekabet gücü yüksek faaliyetleriyle Bursa'nın en önemli toptancısı olma yolunda önemli aşamalar kaydetmiştir.
Gürses Ev Gereçleri; Cam Ev Eşyası, Cam Ambalaj, Porselen ve Plastik Ev Gereçleri gibi gruplarıyla mutfak ve evlerin temel tüm ihtiyaçlarını karşılamada öncü firma olmuştur.

Gürses Ev Gereçleri San.Tic.Ltd.Şti. Cumhuriyet Caddesi'nde 1979 yılında cam mutfak eşyası satışına başlamış, 2007 yılına kadar Cumhuriyet Caddesi'ndeki yerinde toptan satışına devam etmiştir. İhtiyaçlara daha hızlı ve rahat cevap verebilmek için 2007 yılının ortalarında İzmiryolu üzerindeki 3500m² lik yeni yerine taşınmıştır.

İlk ithalat, 2009 yılında gerçekleştirilmiştir. 2007 yılından günümüze Bursa ve çevresinde artan talebi karşılamanın yanı sıra ithalata yönelik büyüme stratejisini benimseyen Gürses Ev Gereçleri'nin, cam  ve porselen grubu ithalatını yaparak hızlı bir büyüme dönemine girdiği görülmektedir. Başta Bursa ve ilçeleri olmak üzere bu sektörde tüketimiyle gelişmiş olan pazarlara yönelen “Gürses Ev Gereçleri”, pazarların gerektirdiği kalite ve talep artışına yönelik ürün çeşitliliklerine de hız vermiştir.

Yoğun çalışmalar sonucunda 2009’da “ALLEV” markalı ithal ürünlerin ithalatına başlanmıştır. Bu ürünler, hem fiyat, hem kalite açısından müşterilerimiz için yeni ürün gamı oluşturmuştur.

Gürses Ev Gereçleri, değişen yeni logosu ve ALLEV markasıyla bilinirliğini İstanbul, İzmir, Antalya, Denizli, Manisa, Aydın, Afyon, Uşak, İzmit, Çanakkale, Kütahya, Balıkesir, Bilecik, Eskişehir gibi şehirlere kadar ulaştırmıştır.

Misyonumuz...

Zücaciye sektöründe hızlı, esnek ve yenilikçi olmak

Vizyonumuz...

Müşteri isteklerine uygun, pazar beklentilerini aşan mükemmellikte ürün ve hizmet sunmak

Zücaciye toptancısı olarak;

Müşterilerimizin istek ve beklentilerini, çalışanlarımızın katılımıyla, kalite yönetim sisteminin şartlarına uygun olarak eksiksiz karşılamayı; ülkemiz, müşterilerimiz  ve çalışanlarımız yararına sistemimizin etkinliğini sürekli iyileştirmeyi inançla sürdüreceğiz.

Gürses Ev Gereçleri değişim ve yenilenme sürecini hedef ve değerleri doğrultusunda sürdürmeye bundan sonraki günlerde de devam edecek.

Copyright © 2011